Jesenné novinky sú tu!

Zatiaľ nehodnotené

Nové jesenné cibuľoviny

Prezrite si ponuku noviniek v tomto roku! Čakajú na Vás exkluzívne tulipány, modrice, okrasné cesnaky a mnoho ďalších rastliniek!

Všetky tieto rastlinky a mnoho ďalších nájdete na našom e-shope SNZ.SK

 

Hyacint Anastasia - veľmi elegantná multiflóra, ktorá nám ponúka veľké zvonové okvetné lístky v sýtej modrej farbe. Z jednej cibuľky ich môže vyrásť až šesť! Stonka nádherne kontrastuje k svetlým kvetom. Táto rastinka pochádza zo starovekého Grécka. Príjemne vonia a priláka včielky. Najviac sa mu bude dariť na slnečnom stanovisku. Môže vyrásť až do výšky 30 cm! 

 

 

Hyacint Ibis - krásny jednoduchý vzpriamenýhyacint s hustými  okvetnými lístkami. Kvitne v apríli a v máji. Z jednej cibuľky vyrastie viac kvietkov vo svetloružovej farbe. Je vhodný pre slnečné stanovisko alebo polotieň. Priláka motýle a včielky, príjemne vonia. Všeobecne platí, že hyacinty sú odlné voči chorobám.

 


Tulipán Showcase - exkluzívny plnokvetý tulipán s veľkou kopou okvetných lístkov vo vínovo-fialovej farbe. Nájdeme na ňom tie najtmavšie, ale aj najsvetlejšie tóny týchto mimoriadne moderných farieb. Vďaka tomuto sfarbeniu sa stal popúlarnšjším. Kvitne v apríli až v máji a vyrastá do výšky 40 cm. Bude sa mu dariť aj v nádobách na slnečnom stanovisku alebo v polotieni.

 


Tulipán AlibiPravý, jemný, pastelový triumph tulipán Okvetné lístky sú ružovo-levandulové, s bledšími nádychmi po okrajoch. V záhone budenádherný s ďalšími pastelovými tulipánmi. Má silné stonky a je vhodný aj na pestovanie vo vnútri! je to veľmi zaujímavý a módny tulipán.

 

 

Tulipán Budlight - Nádherný ľaliokvetý tulipán, ktorý príjemne vonia. Kvitne koncom jari. Okvetné lístky sú citrónovo-žlté, na okrajoch bledšie - krémové, až biele. Je veľmi elegantný, nenápadný, no aj tak veľmi zaujímavý a púta pozornosť. má pevné stonky, čo ho robí vhodným aj na rez.


 

Tulipán Fire Wings - Názov hovorí za všetko! Určite Vám pripomína krídla. Tento nádherný ľailiokvetý tulipán pridá do Vašej záhrady koncom jari oheň. Okraje okvtných lístkov sú sýte žlté a prechádzajú to ohnivej červenej.

 


Tulipán Pieter de Leur - tento krvavočervený tulipán vyzerá nad záhonom úplne nevinne. Jeho červené okvetné lístky sa mierne prehýbajú smerom von a to ho robí ešte otvorenejším. Má jemné stonky, je dobré ho umiestniť do menej veternej oblasti.

 

 


Tulipán Lilac Crystal - Strapatý fialový tulipán, ktorý má perleťové okvetné lístky. Vonkajšia bledofialová farba prechádza do sýtej fialovej. Sfarbenie e veľmi priateľné, dá sa kombinovať so všetkými ružovo-sfarbenými rastlinkami.


Tulipán Flaming Parrot - perfektný papagájovitý tulipán pre červeno ladené záhony! Na jasnej žltej sa rozprestiera v plameňoch šarlátová červená. Rozstrapkané okraje ho robia ešte zaujímavejším a ešte ohnivejším.

Tulipán Topparrot - 
od roku 1992 veľmi oceňovaný papagájovitý tulipán. Okvetné lístky sú dvojfarebné, na spodu z vonkajšej strany bordové, hore veľmi sýte červené. Je vhodný aj na rez.

Tulipán Red Princess
- Nádherné červené okvetné lístky prekrývajú šedozelené listy. Má veľmi intenzívnu farbu. Tento dvojitý tulipán je veľmi odolný, jeho okvetné lístky vytvárajú guľatý miskovitý tvar. Je vhodný aj na rez a bude nádherný aj v nádobe, nielen v záhone. 

 Tulipán Flaming Purissima - tento vyšlachtený fosteriana tulipán pochádza zo strednej Ázie. Je veľmi pútavý, má nádherné sfarvenie. Veľmi jemná, krémová farba prechádza do malinovej ružovej. Nádherne vyzerá vysadný v záhone, takisto ako všetky fosteriana tulipány. Má silnú stonku, je vhodný aj na rez.

 


Narcis Lieke - čisté biele okvetné lístky a zeleno-žlté kališteky! 2-3 nádherne formované kvety na jednej stonke. Veľmi jasný a nápadný narcis, ktorý púta všetky pohľady.

Šafran Sieberi Firefly - kvitne neskoro v zime, až skoro na jar. Svojim skorým príchodom víta všetky ostatné rastlinky. Má jemné levandulové okvetníé lístky.

 

Okrasný cesnak Art - Veľmi nenápadný, no veľmi vysoký a pompézny okrasný cesnak. Tento okrasný cesnak môže narásť až do výšky 110 cm. Môžete sa ním pýšiť, ako ostatnými cesnakmi, v lete, v máji až v júni.


Okrasný cesnak Eros - má malé. nádherné, levandulovo fialové okvetné lístky v tvare hviezd. Rastie do výšky 45 cm a Vašu záhradu bude skrášlovať v lete.

 

 

Ľalia Annemarie's Dream - elegantné, plné a miskovité kvety tejto ľalie sú čistej bielej farby. Vonkajšieokvetné lístky sú dlhšie. Dorastá do výšky 80 cm, obklopujú ju výrazne zelené listy. Vsaďte ju do zadnej časti záhonu a bude krásne lemovať všetky farby. 

 

 

 

Kosatec holandský Silvery Beauty - Biele a fialovo-modré okvetné lístky majú strieborno-šedý podtón, čo robí tento kosatec výnimočným. Svojím sfarvením je veľmi zvláštny. Kvitne od mája do júla.


 


 

Modrica Grape Ice - Nádherná tmaofialová na tejto modrici prechádza do jasnej bielej, čím vytvárajú nádherný a elegantný vzhľad. Je zaujímavá sama o sebe, najlepšie sa v záhone kombinuje s bielymi kvetmi.

 

 


Modrica Touch of Snow - Kvety tejto modrice sa ako u všetkých ostantých otvárajú zo zelených púčikov. Sýta fialová farba prechádza do čistej bielej. Vyrastá približne do 40 cm.
 


Tulipán Caribbean Parrot - Exkluzívny tulipán, ktorý produkuje strapaté kvety v jasnej žltej farbe, ktoré dopĺňa lemovaním ohnivá oranžová. Vyerá veľmi exoticky. Stonky sú hrubé a robustné, čo robí tento tulipán vhodným aj na rez do váz. Kvitne v máji a rastie približne do výšky 40 cm. 

 

Tulipán Parrot Negrita - ďalší exklizívny tulipán vo fialovej farbe, ktorý má veľkú masu okvetných lístkov. Je to jeden z najväčších tulipánov. Rozstrapkané okvetné lístky robia tento tulipán ešte exotickejším. Kvitne v máji a rastie pribižne do výšky 45 cm. V záhone bude vynikať s bledými tulipánmi.

 

 
 

Tulipán Sundowner - tretí exkluzívny tulipán, ktorý časom mení svoju farbu zo žltej na červenú. Je to dvojitý neskorý tulipán, ktorý kvitne v apríli až v máji. Otvára sa na slnku, má pevné stonky, je vhodný na rez. Tulipán Yellow Spider - posledný exkluzívny tulipán, jeho meno hovorí za všetko. Vyzerá ako pavúčik, jeho divoké okvetné lístky sú veľmi sýtej žltej farby. Je to neskorý dvojitý tulipán, kvitne v apríli až v máji. Rastie do výšky 35 cm. 

30.01.2017 | Pridal(a): autor

Posledné komentáre

celkom 2
http://www.supremeoutletny.com/supreme-h... Anonym (bez overenia) 12.09.2018 16:03
Thanks for your sharing. Hope you can co... flipdiving 11.09.2017 11:26